Hakkında

Bu blog kimin?

Adı Amanullah ve teknoloji başta olmak üzere bu blogda ilgisini çeken birçok konu üzerine kafa yormayı ve blogunda yayınlamayı seviyor.

Yeni siteler, yeni teknolojik gelişmeler, kimsenin aklına gelmeyen yeni uygulamaları araştırmaları ve bloguna taşımayı kendine amaç edinmiş. Zaman zaman pot kırdığıda oluyor. Bu konuda şimdiden özür dilemesini biliyor.

 Ne iş yapar?

Şu an herhangi bir işi olmamakla beraber SPK’nın lisanslama sınavlarına giriyor ve ileride broker olmayı istiyor. Finans alanında kariyer yapmak istiyor, fakat bu isteğini gerçekleştirmek için karşısına birçok engel çıkıyor ve bu engellerin başında ise Askerlik geliyor(du). 26.12.2008 itibariyle askerlik görevini 323. Kısa Dönem Çavuş olarak tamamladı ve bankaların İnsan Kaynakları departmanından sorumlu müdürlere selam söylemek istiyor. Bu isteğini bizde buradan iletiyoruz. 🙂

Boş vaktinde ne(ler) yapar?

Genellikle boş vakti bol olan ve bu boş vaktini kitap okuyarak, internette sörf yaparak, yeni makaleler okuyarak ve tabiki SPK sınavına çalışarak geçiriyor. Sıkı bir CM ve FM (menejerlik oyunları bunlar) fanatiği ve şuan birçok yıldız oyuncuyu yıllar önce oyunda keşfederek gerçek hayatta da izleme imkanı bulmuş ender kişilerdendir. Bu keşfettiği oyuncuları kısa bir listesi ise şu şekilde;

1-Ruud Van Nistelroy-FM 2001
2-Mark Kerr- CM 01/02
3-Aghahowa- Cm 01/02

Blogunda iyi vakit geçirmenizi ve sigara içmemenizi diliyor.

Teknoloji Yazarı Olarak Gelir Elde Edin

Sitemizdeki içeriklere katkıda bulunarak sizde gelir elde edebilirsiniz. Bunun için gerekli olan sadece özgün yazı yazabiliyor olmanız. Reklam Kodunuzu yazınızın içine kendiniz ekleyebilir ve bu şekilde yazılarınız okundukça sizde gelir elde edebilirsiniz. Hemde gelirin % 100 ü sizin olacak. Herhangi bir kesinti zaten yapamayacağız, çünkü reklam kodu tamamen sizin reklam kodunuz. Bunu için yapmanız gereken sitemizin yazarlık kadrosuna başvurmanız gerekiyor. Başvuru için tıklayın. Yayınlayacağınız yazılarda konu sınırlaması yok, ister spor alanında yazı yazın ister sinema… yada teknolojik yenilikler hakkında. Konu kısıtlaması olmadığı için çok daha rahat bir şekilde yazı yazabileceğinize inanıyorum.

Haber Listemize Abone Olun
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )
100'lerce takipçimizin arasına katılmaya ne dersiniz? Takipçilerimiz düzenli olarak sitemizde yayımlanan tasarım, teknolojik gelişmeler ve güncel konuları düzenli olarak e postalarına alıyor.
Spamı sevmiyoruz. E posta adresiz herhangi bir şekilde satılmayacağını veya başka bir yerde paylaşılmayacağını taahhüt ederiz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir