Manyak Dükkan Show Tv izle

dükkan adlı bir televizyon yapımı daha ekran başına geliyor.

Bu yapım TV nin yazın ekranları doldurmak için şimdiden yayınlamaya başlayacağı dizilerden bir tanesi sanırım.  dizisinde ki oyuncuların pek tanıdık olmaması yeni ve belki tutarsa tarzında yapılmış sezonluk bir dizi olacağı düşüncesi uyandırıyor.

Manyak dizimiz büyük olasılıkla ağırlıklı bir olacağa benziyor. Zaten yaz aylarında kimse oturup ciddi ciddi dizi izlemez. Yerinde ve isabetli bir tercih olmuş. Bu arada dizinin fragmanlarında hatırladığım kadarıyla TİM’S Production tarafından yapılıyor.Ayrıca bu dizinin tanıtımının Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin reklam aralarında yapılması pek çok kişi tarafından merak edilmesine yol açtı. Sanırım bu yazıyı okuyanlardansanız sizde google aramalarından gelerek bu yazımı okuyor olmalısınız.

Dizi başlamadan ilerleyen günlerde dizi hakkında ayrıntılı bilgileri burada paylaşacağım.

Haber Listemize Abone Olun
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )
100'lerce takipçimizin arasına katılmaya ne dersiniz? Takipçilerimiz düzenli olarak sitemizde yayımlanan tasarım, teknolojik gelişmeler ve güncel konuları düzenli olarak e postalarına alıyor.
Spamı sevmiyoruz. E posta adresiz herhangi bir şekilde satılmayacağını veya başka bir yerde paylaşılmayacağını taahhüt ederiz.

2 Comments