Galatasaray Fenerbahçe Maçı İzle (Justin.tv)

-Fenerbahçe derbisi Turkcell Süper ligin 27. haftasında Ali Samiyen stadyumunda oynanacak. Fenerbahçe eğer ligdeki iddiasını devam ettirmek ve en azında matematiksel olarak lig şampiyonluğu şansının devam edebilmesi için bu maçı almak zorunda. Ezeli rekabetin 27 hafta karşılaşmasını Ligtv den canlı olarak izleyebileceksiniz. Tabi eğer o saatlerde vaktiniz yoksa- ki öyle bir ihtimal varsa bile erteleyin- buradan maçın geniş özetini sizlerle paylaşacağım.

fenerbahçe

Yayıncı kuruluş olan Ligtv ye alternatif olarak internetten de bu dev derbiyi izlemeniz mümkün. Justintv den maçı kesintili, donuk, duraksayan bir görüntü ile radyo havasında izlemeniz mümkün. Şurada erdal’ın da dediği gibi maçı gidin bir kahvede veya staddan canlı olarak izleyin. Ben şahsen stadda izlemeyi düşünüyorum. Tabi bilet bulabilirsem 🙂

Galatasaray-Fenerbahçe Maçı İzle

Maç saatinden önce buradan maçı izleyebilirsiniz.

Haber Listemize Abone Olun
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )
100'lerce takipçimizin arasına katılmaya ne dersiniz? Takipçilerimiz düzenli olarak sitemizde yayımlanan tasarım, teknolojik gelişmeler ve güncel konuları düzenli olarak e postalarına alıyor.
Spamı sevmiyoruz. E posta adresiz herhangi bir şekilde satılmayacağını veya başka bir yerde paylaşılmayacağını taahhüt ederiz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir