Samsung PL10 Dijital Fotoğraf Makinası

, dijital fotoğraf makinası üreticileri devlerinden biri ve yeni çıkardığı küçük ve çok fonksiyonlu fotoğraf makinası ile kullanıcıların birçok ihtiyacını aynı anda karşılıyor.

Samsung PL10 sadece bir fotoğraf makinası değil. PMP (portable media player) özelliği sayesinde MP3 ve MP4 formatlarını da destekliyor. Bu özelliği sayesinde fotoğraf çekme zevkini yanı sıra müzik dinleyebiliyor, film izleyebiliyor veya kitap okuyabiliyorsunuz. Tasarım konusundan hassas davranan tüketicilerin ilgisini çekeceği bir ürün olan PL10, geniş bir LCD ekran ile geliyor. Aynı zamanda yumuşak hatlara da sahip. Yüksek kalitede metal materyallerle yapılan meta gövdesi, 5 ayrı renk seçeneği ile kullanıcılarına alternatiflerini sunuyor. Ayrıca üzerinde çiçek desenlerinin bulunması farklı bir güzellik katmış.

Samsung şık ve fonksiyonel ürünler tasarlamanın yanı sıra birde kullanıcıların hatalarını göz önünde bulundurarak farklı güvenlik özellikleri de geliştirmiş. Yanlışlıkla silmiş olduğunuz ve bir daha geri getiremediğini fotoğraflar için artık üzülmenize gerek yok. Samsung’un fotoğrafları tamamen silmeyi engelleyen yeni özelliği ilse artık yanlışlıkla sildiğiniz fotoğrafları geri getirmeniz mümkün.

samsung-pl-10

Teknik Özellikler

2.7” LCD ekran
9 MP, 3X optik lens
Geri dönüşüm kutusu
Multimedya özelliği ile (MP3-MPEG4 desteği ve  metin görüntüleme)
Advanced DIS (Dijital Görüntü Sabitleme)
Yüksek ISO duyarlılığı (3200’dan 3M’a kadar)
Yüz tanıma, kusursuz portre, akıllı albüm ve kırmızı göz önleme özelliği
Boyutları : 97.4 x 62.4 x 21 mm
Fiyat: 699 TL

Haber Listemize Abone Olun
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )
100'lerce takipçimizin arasına katılmaya ne dersiniz? Takipçilerimiz düzenli olarak sitemizde yayımlanan tasarım, teknolojik gelişmeler ve güncel konuları düzenli olarak e postalarına alıyor.
Spamı sevmiyoruz. E posta adresiz herhangi bir şekilde satılmayacağını veya başka bir yerde paylaşılmayacağını taahhüt ederiz.

One Comment

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir