Beşiktaş Fenerbahçe Maçini İzle (Justintv izle)

ve Fenerbahçe pazar günü karşılaşacaklar ve Beşiktaş için önemli bir maç olma özelliği taşıyor. Beşiktaş için önemli diyorum çünkü eğer bu maçı kaybeder ve Sivasspor bu hafta oynayacağı maçı kazanırsa şampiyonluk için fark açılmış olacak. İşte bu farkın açılmasını önlemek için Beşiktaş açısıından önemli bir derbi.

Fenerbahçe cephesinde ise artık şampiyonluk ihtimalinin neredeyse kalmadığı ama klasik bir söylem olan matematiksel olarak şanslarının devam ettiği bir şampiyonluk mücadelesi var ortada. Bu maçı Fenerbahçe artık prestij için oynayacak ve şampiyonlar ligine kalmak için çaba gösterecektir. Tabi öncelikle Galatasaray, Trabzonspor gibi rakiplerin puan kaybetmesi gerekiyor.

Beşiktaş-Fenerbahçe Derbisine gitmek istiyorsanız elinizi çabuk tutmanızda fayda var. Çünkü bu tür maçların biletleri neredeyse satışa çıktığı gün bitiveriyor. Tabi bu biletler genellikle karaborsacıların eline düştüğü için gerçek taraftar maç bileti bulamıyor. Bana kalırsa federasyon bu soruna şu şekilde bir çözüm bulması gerekiyor; maç biletleri internetten satılacak ve bileti satın almak için TC Kimlik numarası girilmesi zorunlu olacak. Bir TC Kimlik numarasına da en fazla 2 bilet satışı yapılabilecek. Tahsilat ise kredi kartı, paypal gibi alternatif ödeme kanalları ile yapılacak. Bu şekilde hem bilet gerçek değerinde satılmış olur, hem de devlet bilet fiyatlarından kaynaklanan vergi kaçırma olayının önüne geçilmiş olur.

Neyse, bu meseleyi devlet büyüklerimiz düşünsün diyelim ve maçın biletleri şu şekilde satışa sunulmuş;
VIP Üst B-E: 750 TL

VIP Üst A-F: 450 TL

VIP Alt A-F: 375 TL

VIP Alt B-E: 400 TL

VIP Alt C-D: 450 TL

Numaralı orta: 375 TL

Numaralı kenar: 325 TL

Kapalı üst: 250 TL

Kapalı alt: 200 TL

Yeni açık: 70 TL

Eski açık: 70 TL

Rakip takım (Eski açık): 70 TL

Beşiktaş-Fenerbahçe Maçını İzle ()

Haber Listemize Abone Olun
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )
100'lerce takipçimizin arasına katılmaya ne dersiniz? Takipçilerimiz düzenli olarak sitemizde yayımlanan tasarım, teknolojik gelişmeler ve güncel konuları düzenli olarak e postalarına alıyor.
Spamı sevmiyoruz. E posta adresiz herhangi bir şekilde satılmayacağını veya başka bir yerde paylaşılmayacağını taahhüt ederiz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir