Fenerbahçe Eskişehirspor Maçı

 Fenerbahçe 26. hafta Eskişehir sporla yapacağı karşılaşmaya bugünden hazırlanmaya başladı. Başlaması gerekiyor zaten. Fenerbahçe’nin şampiyonluk gibi bir iddiasını sürdürmek istiyorsa bu zorlu Eskişehir spor maçını mutlak kazanmak zorunda. Bakalım Fenerbahçe bu zorlu maçtan nasıl ayrılacak. Tabi bu maçı etkileyen diğer faktörlerinde olduğu göz ardı edilmemeli. Öncelikle Milli maç için İspanya’da olan oyuncuların Milli takımdan nasıl dönecekleri bilinmiyor. Aragones’in olumsuz bir duruma karşı b planının olması gerekiyor. Aksi halde milli maçlarda yaşanacak herhangi bir sakatlık durumunda spor karşısında zor anlar yaşayabilir. Ayrıca Eskişehir sporun dirençli bir takım olduğunu da göz önünde bulundurmak gerekiyor. Her ne kadar Es Es ligin 10. sırasında olsa da bence hak ettiği yer orası değil. Daha üst sıralarda olması gerekiyordu. Bu maç ile ilgili ayrıntılı yazıyı daha sonra yayınlayacağım. Şimdilik bu kadar.

Haber Listemize Abone Olun
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )
100'lerce takipçimizin arasına katılmaya ne dersiniz? Takipçilerimiz düzenli olarak sitemizde yayımlanan tasarım, teknolojik gelişmeler ve güncel konuları düzenli olarak e postalarına alıyor.
Spamı sevmiyoruz. E posta adresiz herhangi bir şekilde satılmayacağını veya başka bir yerde paylaşılmayacağını taahhüt ederiz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir