Turkcell İstanBUL Şehir Rehberi

İstanBUL Mobil Rehberi

turkcell_logo İstanbul’da yaşayanlar bilir, adres bulmak zor iştir. İstanbulluların bu çilesine İstanbul Büyük Şehir Belediyesi ve Ortak bir çalışma yapmışlar ve bu çalışmaya “İstanbul Mobil ” adını vermişler. Bu mobil şehir hizmetiyle artık İstanbullular gitmek istedikleri adreslerin tariflerini cep telefonlarına mesaj olarak alabilecek. Bu mobil şehir hizmeti sayesinde artık adres ararken kaybolmalar, varılmak istenen adrese geç kalmalar son bulacakmış.

Mobil Şehir Rehberine tam 68 bin cadde ve sokak kayıtlı. Bunun yanında alışveriş merkezleri, eczaneler gibi 32 bin özel noktanın ayrıntılı adresleri yer alıyor. Bu hizmetten yararlanmak için öncelikle Turkcell abonesi olmanız gerekiyor. “İstanbul” yazıp 1530’a göndermeniz yeterli. Gerisini sizin adınıza “Turkcell İstanBUL Mobil Şehir Rehberi” ayrıntılı bir adres tarifi sunacak.

Ücretlendirme Nasıl Olacak?

Turkcell yaptığı açıklamada “İstanBUL Mobil Şehir Rehberi” nin ücretlendirmesinin GPRS hizmeti tarifesi üzerinden yapılacak. Mobile şehir rehberi hizmeti açıklanmadan önce Turkcell “Neredeyim?” servisini de duyurmuştu.

Haber Listemize Abone Olun
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )
100'lerce takipçimizin arasına katılmaya ne dersiniz? Takipçilerimiz düzenli olarak sitemizde yayımlanan tasarım, teknolojik gelişmeler ve güncel konuları düzenli olarak e postalarına alıyor.
Spamı sevmiyoruz. E posta adresiz herhangi bir şekilde satılmayacağını veya başka bir yerde paylaşılmayacağını taahhüt ederiz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir