Mercedes-Benz F 125 Konsept

lüks kateorisinde en çok tercih edilen araçlar arasında yer alıyor. Bunun sebebi hiç şüphesiz Alman teknolojisinin getirmiş olduğu sağlamlık ve kalite anlayışına borçlu. Tabi birde yapmış olduğu farklı tasarımların da bunda etkisi var. firmaları geleceğe yönelik tasarımlarını üretim aşamasın getirmeden önce konsept olarak hazırlamakta ve genel tepki düzeyini ölçmekte. Bu aşamada konsept olarak tasarımı yapılan aracın eksik kalan yönleri varsa tamamlanabilmekte. Ayna zamanda konsept otomobil tasarımları biz tüketiciler için gelecekte ne tür bir araç teknolojisi ile karşılaşacağımızı göstermekte.

Mercedes f 125 konsept tasarımanda lüks araçların geleceğini görebilirsiniz. Hibrit yakıt teknolojisi ve tasarımında kullanılan martı kanat şeklinde ki

kapı tasarımı ile farklı bir araç olacağını belli etmiş.

2011 Frankfurt otomobil fuarında f 125 konsept modeli 2025 li yıllarda yollarda olması için tasarlanmış.

Farklı ve göze hoş gelen gövde tasarımında kullanılan korbon fiber malzeme,alüminyum ve

yüksek dirençli çelik, sert plastik kullanılmış.

Haber Listemize Abone Olun
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )
100'lerce takipçimizin arasına katılmaya ne dersiniz? Takipçilerimiz düzenli olarak sitemizde yayımlanan , teknolojik gelişmeler ve güncel konuları düzenli olarak e postalarına alıyor.
Spamı sevmiyoruz. E posta adresiz herhangi bir şekilde satılmayacağını veya başka bir yerde paylaşılmayacağını taahhüt ederiz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir