Turkcell Neredeyim Hizmeti Abonelik

turkcell neredeyim kampanya yeni başlatmış olduğu hizmetini duyurdu. Bu yeni hizmeti ile artık adres ararken kaybolmaya son. Neredeyim hizmeti ile artık aradığınız adresi kolaylıkla bulabileceksiniz. Neredeyim hizmeti daha çok acil durumlarda kullanılmak için kullanılabilecek bir yardımcı.

? hizmetinden yararlanmak için NEREDEYIM yazıp 7777’ye SMS gönderen Turkcell aboneleri, bulundukları yerin adres bilgilerini, coğrafi koordinatlarını, en yakın yerleşim yerinin kuş uçuşu uzaklığını veya acil ulaşılması gereken telefon numaralarını anında iletecek şekilde ayarlanmış.

Neredeyim hizmeti ile ;

  • Bulunduğunuz yerin adres bilgilerini,
  • Coğrafi koordinatlarını,
  • En yakın yerleşim merkezine kuş uçuşu mesafeyi,
  • Polis, Jandarma, Karakol veya Hastane gibi acil ulaşılması gereken yerlerin numaralarını abonelerine anında ulaştırmayı amaçlıyor.

Bu hizmet yaklaşık olarak 300-500 metre gibi bir yakınlıkta şaşırma payı var. Herhangi bir uydu ile takip işleminin yapılmadığı bu serviste bu kadarlık bir sapma doğal karşılanmakta.

Bu servisi kullanan aboneler istedikleri takdirde gelen bilgileri paylaşabilecekler. Mesajda yer alan bilgilerin sisteme girilmesi ile abonenin yerinin tespit edilebilecek olması bir çok acil vakalarda hayat kurtarıcı olabiliyor. Bu servisten yararlanan aboneler her gönderim başı sadece 4 kontör ödeyecekler.

Haber Listemize Abone Olun
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )
100'lerce takipçimizin arasına katılmaya ne dersiniz? Takipçilerimiz düzenli olarak sitemizde yayımlanan tasarım, teknolojik gelişmeler ve güncel konuları düzenli olarak e postalarına alıyor.
Spamı sevmiyoruz. E posta adresiz herhangi bir şekilde satılmayacağını veya başka bir yerde paylaşılmayacağını taahhüt ederiz.

One Comment

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir