Sony Vaio P Netbook

Sony yeni Vaio P netbook modelini Las Vegas’ta düzenlenmekte olan tüketici elektroniği fuarı CES 2009 da tanıttı. Geçtiğimiz hafta firması yanlışlıkla sitesinde gösterdiği yeni Vaio P CES 2009 fuarında en dikkat çekici ürünlerden biri olarak kabul edilmiş. Dünyanın en hafif 8 inç’lik dizüstü bilgisayarı olma özelliğine sahip Vaio P (Vaio Pocket) serisi Ces 2009 tüketici elektroniği fuarında tanıtıldı.
vaiopocket
Siyaf, beyaz, kırmızı ve yeşil renk alternatifleriyle sunulacak olan ürün, Şubat ayından itiaren Amerika’da 900 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.
p_gallery1
Firmanın verdiği bilgilere göre Vaio P giriş modelinde 1.33 Ghz İntel Atom işlemci, 2 GB bellek, 60 GB sabit disk, 1600X768 çözünürlüğe sahip LED aydınlatmalı 8 inç ekran, kablosuz ağ bağdaştırıcısı, Bluetooth 2.0 bağlantı standardıına sahip olacak.
p_gallery4
Opsiyonel olarak sunulacak diğer modellerinde 128 GB’lık SSD, 3G modil geniş bant bağlantı modülü, GPS konkum algılama servisi ve 8 saatlik ömre sahip pil gibi seçenekleri de olacakmış. 1.95 cm kalınlıkta ve 830 gram ağırlığında hafif bir ürün olma özelliğine de sahip.
p_gallery5
Ürün Şubat ayı içinde Avrupa’da da satışa sunulması bekleniyor.

Haber Listemize Abone Olun
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )
100'lerce takipçimizin arasına katılmaya ne dersiniz? Takipçilerimiz düzenli olarak sitemizde yayımlanan tasarım, teknolojik gelişmeler ve güncel konuları düzenli olarak e postalarına alıyor.
Spamı sevmiyoruz. E posta adresiz herhangi bir şekilde satılmayacağını veya başka bir yerde paylaşılmayacağını taahhüt ederiz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir