Bardakta Mısırdan Sonra Bardakta Makarna

makarna Bardakta mısır yemeyen var mı bilmiyorum ama bundan sonra bardakta tüketmeye hazır olun. Şuradaki habere göre bardakta satışı hali hazırda zaten başlamış, sadece yayılmayı bekliyor aslında ve tabi ki bu işi yapacak girişimcileri Kasım Şengür, bu bardakta makarna işini yapan girişimcilerden biri. Kendisi ODTÜ makina mühendisliği mezunu ve tam 12 yıl boyunca Rusyada bir gıda devinde profesyonel yönetici olarak çalıştıktan sonra kendi işini kurmaya karar verir. Çin, Japonya, Tayvan gibi uzak doğu ülkelerine işgezilerine giderken hep sokaklarda bardakta makarna satan ufak tezgahları görür. Bu yeni iş sahasını Türkiye’de uygulamaya karar verir ve soluğu Türkiye’de alır. Şuan Şengürün kurmuş olduğu Maccarnist markasıyla 2 noktada satış yapıyor. Bu ay içinde ise bu sayıyı 23’e çıkarmayı planlıyor. Satışı alışveriş merkezlerinde gerçekleştiriyor. Satış yeri olarak ise yemek katlarının haricinde diğer katlarda satış yapmayı sürdürüyor ve nedenini ise şu şekilde açıklıyor: ” normal yemek yiyenler bizim ürünümüzü almaz, bizim ürünümüzü alan tüketici ise yemek tüketmeyeceği” nedenine dayanıyor. Bakalım çok yakında benim bulunduğum semte ne zaman gelecek?

Haber Listemize Abone Olun
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )
100'lerce takipçimizin arasına katılmaya ne dersiniz? Takipçilerimiz düzenli olarak sitemizde yayımlanan tasarım, teknolojik gelişmeler ve güncel konuları düzenli olarak e postalarına alıyor.
Spamı sevmiyoruz. E posta adresiz herhangi bir şekilde satılmayacağını veya başka bir yerde paylaşılmayacağını taahhüt ederiz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir