İtfaiyeciler için IRON MAN Kıyafeti

İtfaiye erlerinin çalışma şartlarının zorluğunu bilemeyen yoktur. Her acil durumda onlar koşarak gelir ve kedi kurtarma operasyonundan yangın söndürme işine kadar bir çok hayati olayda görev alırlar. Bu yazımızda sizlere tanıtacağım itfaiye erleri için tasarlanmış olan IRON MAN kıyafeti bu zor görevi yapan itfaiyecilerin işini oldukça kolaylaştıracağa benziyor. Bu kıyafet 90 KG ağırlığını taşımada zorluk yaşamadan iş görüyor. Normal şartlarda 90 KG bir yükü zor şartlar altında, mesela yangının olduğu bir ortamda ve üzerinizde o kadar kıyafet varken taşımak zor hatta imkansızdır. Bu kıyafet 90 KG ağırlığını taşıyabilmenizi sağlıyor. Ayrıca kullanılacak yerlere göre farklı başlıklar veya eklemeler ile değişik işlevler için kullanıma uygun hale getirilebiliyor. Tabi bu kıyafet henüz tasarım aşamasında. Tasarımcısı Ken Chen.

Haber Listemize Abone Olun
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )
100'lerce takipçimizin arasına katılmaya ne dersiniz? Takipçilerimiz düzenli olarak sitemizde yayımlanan tasarım, teknolojik gelişmeler ve güncel konuları düzenli olarak e postalarına alıyor.
Spamı sevmiyoruz. E posta adresiz herhangi bir şekilde satılmayacağını veya başka bir yerde paylaşılmayacağını taahhüt ederiz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir