Turkcell Kamu Süper Paket Kampanya Detayları

yeni bir kamu

paketini tüm kamu çalışanlarının beğenisine sundu. Turkcell geçtiğimiz yıl 1. Tarifesiyle heryöne 10 bin dakika ile büyük bir yankı yaratmıştı. Fakat daha sonraki günlerde bu tarifeyi revize ederek kullanıcıların aleyhine

bir düzenleme ile sürelerde yaptığı kısıtlama ile oldukça büyük bir tepki çekmişti. Tüm bunlardan sonra Turkcell bunlardan ders almış olacak ki yeni tanıtmış olduğu Kamu Tarifesinde 10 bin dakika gibi bir iddiadan vazgeçmiş.

Yeni Kamu Süper Tarifesi ile 1200 dakikayı 49 TL ye kamu çalışanlarına sunuyor. 600 dk her yöne 600 dk tüm Turkcellilerle konuşma imkanı sunuyor. Paket fiyatına bütün vergiler dahil bir şekilde tüm kamu çalışanları yararlanabiliyor.

Kamu çalışanlar bu tarifeden yararlanabilmek için kamu çalışanı olduklarını ispatlayan herhangi bir belge ile Turkcell İletişim Merkezlerine başvurmaları yeterli oluyor. Kamu Süper Tarifesinden yararlanmak için yeni bir Turkcell faturalı hat almak, hali hazırda faturalı hat sahibi olmak veya diğer operatörlerden Turkcell faturalı hatta geçiş yapmış olmak gerekiyor.

Süper Tarifesi Ücretlendirme Tablosu

Haber Listemize Abone Olun
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )
100'lerce takipçimizin arasına katılmaya ne dersiniz? Takipçilerimiz düzenli olarak sitemizde yayımlanan tasarım, teknolojik gelişmeler ve güncel konuları düzenli olarak e postalarına alıyor.
Spamı sevmiyoruz. E posta adresiz herhangi bir şekilde satılmayacağını veya başka bir yerde paylaşılmayacağını taahhüt ederiz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir