Abdüllatif Şener Türkiye Partisini Kurdu

turkiye-partisiAkparti’den 2007 Temmuz seçimlerinde ayrılan Abdüllatif Şener uzun bir sürenin ardından kurduğu partiyi açıkladı. Abdüllatif Şenerin yeni partisinin adı (TP) oldu. Parti logosu olarak da Türkiye haritası üzerine tokalaşan iki el kullanılmış. Bu amblem ile herkesin partisi olma iddiasında olduklarını vurgulamak istemiş. Alınan haberlere göre AKPartiden ayrılacak isimlerin olduğu söyleniyor. Bu isimler arasında Yaşar Öztürk’ün olduğu ise duyumlar arasında.

TÜRKİYE PARTİSİ KURUCULAR KURULU

Türkiye Partisi’nin Kurucular Kurulu’nda, Abdüllatif Şener’in dışında Abdülkadir Sarı, Ali Arif Özzeybek, Ali Rıza Buyan, Arif Kocaman, Asude Öztürk, Bülent Kuşoğlu, Çetin Volkan Akyol, Gülçin Küçükkayalar, Gülümser Heper, Gürcan Günay, Hakan Çeken, Hüseyin Aytekin, İbrahim Abdülbaki Tuna, İhsan Işık, Mehmet Erşahin, Mehmet Timur,

Murat Akdeniz, Nabi Cüneyt Dinçman, Nihan Kurt, Nurettin Bilici, Ömür Kütük, Sema Batırbek, Sinan Kolcu, Suat Karlıkaya, Suna Ataman, Şaban Baş, Tahsin Türkçapar, Vefa Tarhan, Volga Bayrakçı Tunay, Yalçın Dede Kargılıoğlu, Yasemin Öney Cankurtaran yer aldı.

Haber Listemize Abone Olun
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )
100'lerce takipçimizin arasına katılmaya ne dersiniz? Takipçilerimiz düzenli olarak sitemizde yayımlanan tasarım, teknolojik gelişmeler ve güncel konuları düzenli olarak e postalarına alıyor.
Spamı sevmiyoruz. E posta adresiz herhangi bir şekilde satılmayacağını veya başka bir yerde paylaşılmayacağını taahhüt ederiz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir