Resimler: LG Arena KM900

LG Arena KM900 model nu daha önce sizlere tanıtmıştım. Eğer özelliklerini öğrenmek istiyorsanız sizi tanıtım yazımıza alalım.
Bugün sizlere Arena model cep telefonunun yeni resimlerini paylaşacağım. Bilindiği üzere LG Arena KM900 modelini MWC fuarında duyurmuştu. İlk dokunmatik telefon LG’den geliyor derken Nokia ve Samsung dokunmatik cep telefon modellerini duyurdu ve yeni bir rekabetin fitili ateşlenmiş oldu. Aslına bakarsanız tüketiciler bu rekabetten olumlu olarak etkileniyor. Neden mi diyorsunuz? Nedeni gayet açık, diğer modellerinin fiyatlarını aşağıya çekmek zorunda kaldılar. Bu da güzel bir gelişme aslında. Neyse lafı fazla uzatmadan sizleri LG Arena KM900 Cep telefonuna ait resimlerle başbaşa bırakıyoruz.

 

Haber Listemize Abone Olun
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )
100'lerce takipçimizin arasına katılmaya ne dersiniz? Takipçilerimiz düzenli olarak sitemizde yayımlanan tasarım, teknolojik gelişmeler ve güncel konuları düzenli olarak e postalarına alıyor.
Spamı sevmiyoruz. E posta adresiz herhangi bir şekilde satılmayacağını veya başka bir yerde paylaşılmayacağını taahhüt ederiz.

2 Comments

  1. amanhem 07/04/2009
  2. Meral Alabaz 06/04/2009

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir