Toshiba Folio 100 Android Tablet PC ve Özellikleri

geçtiğimiz günlerde düzenlenen IDA 2010 teknoloji fuarında duyurmuştu. 10.1 inç lik ekranı bulunan multimedya tabletimiz 2.2 Froyo işletim sistemi ve flash player desteği ile geliyor. NVIDIA Tegra 2 işlemciye sahip olan FOLIO 16 GB depolama kapasitesi ile geliyor.

ün ekranı 1024 x 600 piksel çözünürlüğü destekliyor, 1.3 mefapiksel webcam, SD/MMC kart okuyuca, DLNA desteği, mini HDMI port, USB 2.0 portu ve 7 saat kullanabileceğiniz batarya ile geliyor. Android tabletimiz aynı zamanda Bluetooth 2.1, WİFİ 802.11b/g/n. desteği

mevcut.

Toshiba FOLİO 100 Android tabletimizin piyasaya çıkış tarihi ise İngiltere için 2011 in başı olarak duyuruldu. Satış fiyatının ise 329 Sterlin olduğu belirtilmiş.

Haber Listemize Abone Olun
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )
100'lerce takipçimizin arasına katılmaya ne dersiniz? Takipçilerimiz düzenli olarak sitemizde yayımlanan tasarım, teknolojik gelişmeler ve güncel konuları düzenli olarak e postalarına alıyor.
Spamı sevmiyoruz. E posta adresiz herhangi bir şekilde satılmayacağını veya başka bir yerde paylaşılmayacağını taahhüt ederiz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir