Canon EOS 450D Özellikleri

eos-450-d_fashion_01

yeni ürünü ile dijital fotoğraf makinalarında yeni bir çığır açıyor. ile fotoğraflarınızı 12.2 Megapiksel  CMOS sensörü sayesinde daha kaliteli ve yüksek çözünürlüklü fotoğraf çekimleri gerçekleştirebileceksiniz.

Canon EOS 450D Özellikleri

  • 12,2 MP CMOS sensör
  • 3,5 kare/sn.
  • 9 noktalı geniş alanlı AF
  • EOS Entegre Toz Temizleme Sistemi
  • Canlı Görünüm modunda 3,0″ LCD ekran
  • DIGIC III işlemci
  • Büyük, parlak vizör
  • Tam görüntü kontrolü
  • Kompakt ve hafif
  • EF/EF-S lenslerle ve EX Speedlite flaşlarla uyumludur

 

12,2 Megapiksel CMOS sensör
12,2 Megapiksel CMOS sensör size, poster boyutunda baskılar için bol ayrıntı ve kırpma işlemleri için fazlasıyla esneklik sağlar. Canon’un düşük ışık koşullarında hassas ve kesinlikle kumlanmasız görüntü veren CMOS sensörleri, aynı zamanda güç tüketimi bakımından da verimlidir.
0512_canon-eos-450d
3.5 kare/sn çekim
EOS 450D saniyede 3,5 kareye sürekli çekim hızıyla, 53 büyük JPEG (6 in RAW) resme kadar seri çekim yapar.
canon-digital-rebel-xsi-eos-450d-top
9 noktalı geniş alanlı AF
Merkez dışında kalan hedeflere daha iyi uyum sağlamak için, 9 AF noktası çekim karesine dağıtılmıştır. Merkezdeki AF noktası, f/2,8 ve daha hızlı lenslerle hızlı ve doğru odaklama sağlayan, yüksek hassasiyetli çapraz tip bir sensördür.
canon-eos-450d-back
EOS Entegre Toz Temizleme Sistemi
Canon’un yerleşik toz önleme sistemi, görüntülerin kusursuz olması için üç yöntem kullanır. Özel üretilmiş malzemeler kamera içindeki toz oluşumunu azaltır. Kendi Kendini Temizleyen Sensör Ünitesi, kamera her açıldığında veya kapatıldığında sensördeki tozları titreştirerek döker. İnatçı toz lekeleri Digital Photo Professional’da kolayca kaldırılmaları için işaretlenir.
canon-eos-450d-samples_1
Canlı İzleme modunda 3,0″ LCD ekran
3,0″ büyüklüğündeki parlak LCD ekran, odağın ve kompozisyonun kontrol edilmesi için keskin netlik ve küçük ayrıntılar için 10x büyütme sağlar. Zor konumlardan çekim yaparken, Canlı Görüş modu, resmin kadrajını LCD ekrandan yapmanıza olanak verir ve odaklama modu seçenekleri sağlar.

DIGIC III işlemci
Beyaz ayarındaki doğruluyla bilinen DIGIC III renkleri parlak, aslına sadık şekilde oluşturur. Çekilen resimler 14 bit renk derinliğinde işlenerek, daha hassas ton geçişleri sağlanır. DIGIC III ultra hızlı yanıt süreleri sağlamasının yanı sıra, güç tüketimini de en aza indirecek şekilde çalışır.

Büyük, parlak vizör
Büyük vizör, sahneyi kolayca oluşturmanız için parlak ve berrak bir görüntü sağlar.

Tam görüntü kontrolü
Picture Style ön ayarlarıyla görüntü işlemeyi kolayca kontrol edin. Kontrast, netlik ve doygunluk kamerada veya birlikte verilen Picture Style Editor yazılımında istenilen şekilde ayarlanabilir. Çekimden sonra, Canon’un RAW işleme yazılımı Digital Photo Professional, RAW görüntüleri yönetmek ve işlemek için ihtiyacınız olan her şeyi sağlar.

Kompakt ve hafif
Doğal ve sezgisel bir tutuş için ergonomik olarak tasarlanan EOS 450D yalnızca 475 gram ağırlığında küçük bir gövdeye sahiptir.

EF lensler ve aksesuarlar
EOS 450D, 60’ı aşkın EF/EF-S lensle ve tüm EX Serisi Speedlite flaş üniteleriyle uyumludur.

canon Satın almak için buraya tıklayın.

 

Haber Listemize Abone Olun
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )
100'lerce takipçimizin arasına katılmaya ne dersiniz? Takipçilerimiz düzenli olarak sitemizde yayımlanan tasarım, teknolojik gelişmeler ve güncel konuları düzenli olarak e postalarına alıyor.
Spamı sevmiyoruz. E posta adresiz herhangi bir şekilde satılmayacağını veya başka bir yerde paylaşılmayacağını taahhüt ederiz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir