Amex Dijital Çerçeve ile Fotoğraf Baskısı

amex-digital-sp-7-480x449

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

firmasının piyasaya sürmeye hazırlandığı yeni ürünümüz hem  bir dijital fotoğraf çerçevesi hem de bu çerçeve ile fotoğraflarınızın baskısını alabileceğiniz çok fonksiyonlu bir ürün.

Ürünün Özellikleri
Amex Digital SP 7 adını verdiği dijital çerçevenin özellikleri ise gerçekten harika. Öncelikle 800×480 çözünürlüğünde geniş ekran görüntü sağlıyor. Dijital çerçevemizin hoparlörü olduğu için fotoğraflarınızın slayt şovunu müzikle süsleyebilirsiniz. Aynı zamanda küçük boyutlu videoları izlemeniz de mümkün.

Dijital çerçevemizle daha çok resim görüntülemek için çerçevemizin MS/MMC/SD/XD/CF kart okuma özelliğine sahip. Bunun yanında USB girişi ile hafıza sorununuz olmayacak. Bu çok özellikli dijital çerçevemizin perakende satış fiyatının 199 $ olarak açıklandı. Fakat bu fiyat Türkiye için geçerli fiyat değil. Türkiye’ye geldiğinde maalesef vergilerler çerçevemizin fiyatı artacaktır. Ayrıca Amex Digital çerçeveyi akrilik ve ahşap olmak üzere iki farklı materyalden üreterek piyasaya süreceğini açıkladı.

Haber Listemize Abone Olun
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )
100'lerce takipçimizin arasına katılmaya ne dersiniz? Takipçilerimiz düzenli olarak sitemizde yayımlanan tasarım, teknolojik gelişmeler ve güncel konuları düzenli olarak e postalarına alıyor.
Spamı sevmiyoruz. E posta adresiz herhangi bir şekilde satılmayacağını veya başka bir yerde paylaşılmayacağını taahhüt ederiz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir