Diablo 3 Açılış Animasyonu Yayımlandı

3 oyunu bir çok oyun sever tarafından uzunca süredir beklenen oyunlar arasında yer alıyor. Öyle ki Diablo 1 1996 ekim ayında piyasaya sürüldükten tam 4 yıl sonra haziran 2000’de Diablo 2 olarak karşımıza çıkabilmiş. Diablo serisi daha sonra Diablo 2: Lord of Destruction olarak karşımıza eklenti paketi olarak ve yeni ek görevler ve yeni 2 karakter ile Diablo hayranlarının karışısına çıkmıştı. Diablo serisinin 3. serisi olacak Diablo 3 ise daha uzun bir aradan sonra hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Daha önce trailerları yayımlandığından 2011 yılında çıkacak söylentileri kulaktan kulağa yayılmıştı. Oyunun yapımcısı Blizzard kulaktan kulağa reklam yöntemini iyi kullanıyorlar olacaklar ki ilk önce ekim 2011 de çıkartabiliriz diye açıklama yapmışlardı. Ekim 2011 den birkaç hafta öncesinde ise Diablo 3 ün 2012 yılına kalabileceğini açıkladılar ve nitekim öylede oldu. Diablonun son serisinin serüveni bu şekilde. Aslında size bu kadar açıklamayı yapmamda ki amaç Diablonun özenle yapılan ve her seri bir öncekinden daha kaliteli olarak ve kendini geliştirerek çıktığı için tabi ki. İşte size kanıtı, Diablo 3 oyunu ilk başladığı zaman karşımıza aşağıdaki cinematic bizi karşılayacak. Buyrun iyi seyirler.

Haber Listemize Abone Olun
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )
100'lerce takipçimizin arasına katılmaya ne dersiniz? Takipçilerimiz düzenli olarak sitemizde yayımlanan tasarım, teknolojik gelişmeler ve güncel konuları düzenli olarak e postalarına alıyor.
Spamı sevmiyoruz. E posta adresiz herhangi bir şekilde satılmayacağını veya başka bir yerde paylaşılmayacağını taahhüt ederiz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir