Birbirinden Farklı 12 İlginç ve Dikkat Çekici Buzdolabı Tasarımları


Sıcak havaların hakim oluduğu son günlerde sizleri serinletmesede serinlememizi sağlayan şeyleri serin tutan buzdolabı tasarımlarını paylaşacağız.

Transparan

Japonlara tarafından yapılan bir olan transparan buzdolabına yerleştirmiş olduğunuz yiyecekleri kapağı açmadan görebiliyorsunuz.

Çekmece Buzdolabı

Norcool firması tarafından tasarımı yapılan buzdolabımız aslında birden fazla çekmeceden oluşuyor. Bu sayede mutfağınızda yer tasarrufu yapmış oluyorsunuz.

Beer Tap Buzdolabı

Harika bir buzdolabı tasarımı daha. Bu buzdolabımızın özelliği kapağında bulunan haznesi sayesinde dolabı açmadan içeceğinizi bardağınıza doldurmanızı sağlıyor.

Partıiler için İdeal Buzdolabı

Bu tasarım özellikle dış mekanlarda davet verenler ve bu tür organizasyonları düzenleyenler için ideal. Bu buzdolabı sayesinde davetlerde servis edeceğiniz içecekleri soğuk tutmanız mümkün.

Arabanız için Buzdolabı

Modern bir şekilde tasarlanmış olan buzdolabımız arka koltukta yer alıyor ve iki koltauk arasında bulunan ve dirsek konulan yere konumlandırılmış. Bu sayede uzun yolculuklarda soğuk meşrubatlarınızı her daim elinizin altında bulundurabilirsiniz.

Büyütülebilir Buzdolabı

Enerji verimliliği en üst düzeydeolan buzdolabı desek yeridir. Bu buzdolabı ile saklayacağınız yiyeceklerin miktarları ile orantılı olarak büyük veya küçük bir buzdolabı olarak kullanabilirsiniz.

Cam Kapılı

Buzdolabı

Kapakları camdan yapılan buzdolabı ile sakladığınız ürünleri görebilirsiniz.

R2-D2 Buzdolabı

Bir Star Wars karakteri olan R2-D2 buzdolabı.

Dokunmatik Ekranlı Buzdolabı

Samsung tarafından üretilen zipel buzdolabı ile kullanıcılar kablosuz ağ ile internete girebilir, en son haberleri ve havadurumu gibi güncel olaylardan haberdar olabilirler.

Yumurta Buzdolabı

Yumurta şeklindeki buzdolabımızın üzerinde yer alan google logosu ve google için üretilen ve çalışanlarını motive eden bir tasarım.

USB Mini Buzdolabı

Başlıktanda anlaşıldığı üzere enerjisini usb aracalığı ile sağlayan ve bilgisayarların yanında acil soğuk içecek deposu olarak kullanılabilecek bir tasarım.

Kişiselleştirilebilen Buzdolabı

Stefan Buchberge tarafından tasarımı yapılan buzdolabı ile aile bireylerini kendilerine ait buzdolaplarının olmasını sağlıyor.

Haber Listemize Abone Olun
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )
100'lerce takipçimizin arasına katılmaya ne dersiniz? Takipçilerimiz düzenli olarak sitemizde yayımlanan tasarım, teknolojik gelişmeler ve güncel konuları düzenli olarak e postalarına alıyor.
Spamı sevmiyoruz. E posta adresiz herhangi bir şekilde satılmayacağını veya başka bir yerde paylaşılmayacağını taahhüt ederiz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir