TTnet'ten Caddelere Ücretsiz İnternet

internet yeni bir proje ile önemli caddeleri internet ile donatacağını açıkladı. Pilot bölge olarak İstanbul belirlendi ve sunulacak hizmetin ilk etapta ücretsiz olacağı açıklandı.

İstanbulun önemli caddelerinden Bağdat Caddesi ve  İstiklal Caddesi gibi popüler yerlerde sunulması beklenen bu hizmet ile vatandaşlar internete ücretsiz olarak ulaşma imkanına sahip olacak.

Bu hizmetin yaygınlaştırılması ile internetten yapılan ticaretin de olumlu olarak etkileneceği bekleniyor. TTnet Genel müdürü Tahsin Yılmaz yaptığı açıklamasında “dünya genelinde internet üzerinden yapılan ticaret hacminin 20 trilyon dolar olduğunu ve Türkiyede bu ticaret hacmini büyütmeyi amaçladıklarını” belirtmiş. Bu doğrultuda ise hali hazırda 6 milyon ADSL abone sayısını arttırmaya yönelik kampanyalar yürüttüklerini, bilgisayarlaşma oranını

arttırmaya çalıştıklarını belirtmiş.

Haber Listemize Abone Olun
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )
100'lerce takipçimizin arasına katılmaya ne dersiniz? Takipçilerimiz düzenli olarak sitemizde yayımlanan tasarım, teknolojik gelişmeler ve güncel konuları düzenli olarak e postalarına alıyor.
Spamı sevmiyoruz. E posta adresiz herhangi bir şekilde satılmayacağını veya başka bir yerde paylaşılmayacağını taahhüt ederiz.

One Comment

  1. sezaıkılma 30/12/2009

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir