Vamısın Yokmusun Paris Hilton İzle

paris-hiltonAcun Ilıcalı yine yaptı yapacağını ve varmısın yokmusuna ünlü bir isimi getirmeyi daha başardı. Acun Ilıcalı’nın yeni ünlü konuğu ise skandallarla adı anılan Paris Hilton. Program öncesi Acun Ilıcalı acunmedya.com sitesinde anket düzenledi ve anket sonucu farklı bir şekilde öne çıktı. Ankette yer alan diğer ünlüler ise Puff Diddy, Pussycat Dolls, Robie Williams ve Snop Dogg yer alıyordu.

Paris Hilton geçtiğimiz günlerde Azeri işadamının Antalya’da açılışına katıldıktan sonra Acun ile görüşmüş ve yarışmaya katılmayı çok istediğini ama Londrada olması gerektiğini ifade etmiş. Daha sonra Acun biz seni Londra’ya yetiştiririz. Ucakla alırız ve aynı gün ucakla

İngiltere’de olursun demiş. Bunun üzerine bunu yapabilirmisin diye sormuş. Acun tüm bunları yapmış ve Paris Hiltonu varmısın yokmusun yarışmasına katılmaya ikna etmiş.

Paris Hilton Varmısın Yokmusun’da bakalım büyük ödül olan 500 bin TL’yi kazanabilecek mi?

Haber Listemize Abone Olun
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )
100'lerce takipçimizin arasına katılmaya ne dersiniz? Takipçilerimiz düzenli olarak sitemizde yayımlanan tasarım, teknolojik gelişmeler ve güncel konuları düzenli olarak e postalarına alıyor.
Spamı sevmiyoruz. E posta adresiz herhangi bir şekilde satılmayacağını veya başka bir yerde paylaşılmayacağını taahhüt ederiz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir