Galatasaray-Fenerbahçe Maç Özeti İzle

Bu gün artık herkes susacak ve oyuncular konuşacak. Dev derbinin oynanmasına saatler kaldı ve heyecan had safhada. evsahibi olmanın avantajını kullanabilecek mi? Fenerbahçe Alex’in oynayıp oynamayacağı belli değilken maça nasıl bir kadro ile çıkacak belli değil. Ama belli olan tek bir şey var. Heyecanın zirve yaptığı. Taraftarlar bu gün akın akın Ali Samiyen şenlik alanına gidecek ve umarım şenlik havasında bir maç geçer. 

Galatasaray veya Fenerbahçe, farketmez sonuçta Türk futbolu kazanan olsun istiyorum. Maçta belki sarı kartlar, kırmızı kartlar , kaçan penaltılar veya verilmeyen penaltılar olabilir. Hatta elle veya ofsaytla atılan goller olabilir. Tüm bunlara rağmen Türk futbolunu çirkinleştirecek herhangi bir davranışın olmaması dileği ile maçın oynanmasını diliyorum.

Maç bittikten sonraki yorumum:

Bu maç hakkında iyi niyet dileklerim ne yazıkki maçta yaşanan istenmeyen olalar nedeniyle gerçekleşmedi. Kaybeden yine Türk futbolu oldu. Maç sonrası yapılan açıklamalar ise olayın iç yüzünü ortaya seriyordu. Aslında maçın hakemi en başta Sabri’ye ve sert oynayan bir kaç oyuncuya ilk uyarıları yapsaydı ve kart gösterseydi bunlar olmayabilirdi. Bu olaylar yaşanmasına rağmen hakem kimseye kart göstermek istemiyordu ama olaylar işi bu noktaya sürükledi. Maç sonrası yapılan yorumları izledikten sonra elbet sizinde diyecekleriniz vardır. Yorumlar sizi bekliyor.

Galatasaray-Fenerbahçe Maç Özeti İzle

Lugano ve Emre Aşık Kavgası sonrasında Bülent Korkmaz Açıklaması İzle:

 

Hakan Ünsal ve Sergenin Kavga Sonrası Açıklamaları:

Rıdvan Dilmen Galatasaray Fenerbahçe Maçı Yorumu İzle:

 

Haber Listemize Abone Olun
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )
100'lerce takipçimizin arasına katılmaya ne dersiniz? Takipçilerimiz düzenli olarak sitemizde yayımlanan tasarım, teknolojik gelişmeler ve güncel konuları düzenli olarak e postalarına alıyor.
Spamı sevmiyoruz. E posta adresiz herhangi bir şekilde satılmayacağını veya başka bir yerde paylaşılmayacağını taahhüt ederiz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir