27 Aralık Ehliyet Sınavı Sonuçları Açıklandı

mtss 27 aralık tarihinde yapılan Motorlu Taşıt Sürücü Adayları Sınavı, Sınav Sonuçları açıklandı. Bu sonucunu öğrenmek için aşağıda verdiğim linke tıklayarak meb’in sitesine gidiniz. Daha sonra TC Kimlik No yazan yere 11 haneli kimlik numaranızı yazınız ve çalıştır butonuna basınız. İşte bu kadar, sonuçlar karşınızda. Bilmeniz gereken diğer nokta ise sınavı kazanmak için en az 70 almanız gerektiği. Sınav sonucunu öğrenmek için aşağıdaki linke tıklayın.

http://www.meb.gov.tr/sinavlar/sorgu/Surucu/Ss/3wevt5_2008_6gvwr/Ss_Surucu.asp

Sınavı kazandıktan sonra direksiyon sınavına gireceksiniz. İşin en zor kısmı zaten burası. Eğer direksiyon sınavını geçemezseniz ehliyeti almaya hak kazanamayacaksınız. Tabi tekrar direksiyon sınavına girme hakkınız var. Kimi kurslar bu tekrarlarda kursiyerlerinden ücret talep edebiliyor. Tavsiyem herhangi bir ücret vermeyin.

Haber Listemize Abone Olun
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )
100'lerce takipçimizin arasına katılmaya ne dersiniz? Takipçilerimiz düzenli olarak sitemizde yayımlanan tasarım, teknolojik gelişmeler ve güncel konuları düzenli olarak e postalarına alıyor.
Spamı sevmiyoruz. E posta adresiz herhangi bir şekilde satılmayacağını veya başka bir yerde paylaşılmayacağını taahhüt ederiz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir