Anneler günü hediyesi Askı Butik’ten

yaklaştı ve tabi birçok kişi Mayıs ayının 2. haftasında kutlanan bu özel günde annesi için nasıl bir hediye alacağına karar vermekte zorlanıyor. Aslında annelerimizi sadece birgün değil her gün aynı şekilde hatırlamalıyız. Tabi bu özel günde ayrıca hatırlanmak güzel. Bir çok kişi mağazaları, butikleri dolaşmaya başlamış olmalı. Annesi için belki tunik belki bir şal bulmak için mağaza mağaza dolaşmanıza gerek yok aslında. İnternetten satış yapan Askı Butik anneler günü için özel bir düzenleyerek Annelerimiz için hediye kazanma şansını sunuyor. Yapmanız gereken butiğin facebook sayfasını beğenmek ve ilgili fotoğrafın altına katıldım diye mesajınızı bırakmanız yeterli. Tabi çekilişte daha fazla şans için ikinci bir hakkı elde etme imkanınız var. Askı Butik’in İnstagram sayfasınıda beğenip paylaşırsanız 2. bir çekiliş hakkı elde etmiş olacaksınız. Bol şanslar.

Listemize Abone Olun
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )
100'lerce takipçimizin arasına katılmaya ne dersiniz? Takipçilerimiz düzenli olarak sitemizde yayımlanan tasarım, teknolojik gelişmeler ve güncel konuları düzenli olarak e postalarına alıyor.
Spamı sevmiyoruz. E posta adresiz herhangi bir şekilde satılmayacağını veya başka bir yerde paylaşılmayacağını taahhüt ederiz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir