Geleceğin Stüdyo Daireleri Böyle Olacak

Geleneksel mimariyi

tamamiyle ortadan kaldıran, bir tasarımı.  ’lu yeteneklerini Hong Kong’taki evinde sergileyerek 32 metrekarelik bir apartman dairesine 24 farklı şekle sokulabilen daireyi inşa etmiş.

Yeni veya yenilikçi akım diyebileceğimiz apartman dairesi mimarisinde yok yok. Duvarlar bilindik mimarilerde olduğu gibi sabit değil. Evinizi duvarların özel kızak sistemi ile yerlerinin değiştirilebilir,  mutfaktan kütüphaneye, temizlik odasından yatak odasına, yemek odasından salona kadar 24 farklı şekle sokabilirsiniz. En önemlisi ise bukadar şeyi 32 metre karelik bir alana sığdırabiliyor olmanız. Hong Kong gibi metre kare fiyatlarının yüksek olduğu bir kentte 32 metre karelik dairede 24 farklı alternafli bir eve sahip olmak inanılmaz birşey olsa gerek.

Haber Listemize Abone Olun
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )
100'lerce takipçimizin arasına katılmaya ne dersiniz? Takipçilerimiz düzenli olarak sitemizde yayımlanan tasarım, teknolojik gelişmeler ve güncel konuları düzenli olarak e postalarına alıyor.
Spamı sevmiyoruz. E posta adresiz herhangi bir şekilde satılmayacağını veya başka bir yerde paylaşılmayacağını taahhüt ederiz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir