Peugeot RD Konsept Araba Tasarımı

_Peugeot-RD-Concept-1Bu yıl tarafından 5.si yapılan yarışmasında Kolombiyalı Carlos ARturo Torres Tovar tarafından tasarlanan konsept birinci olmuş. Bu yeni konsept tasarıma göre 3 tekerli ve tek kişilik bir araç tasarımı düşünülmüş. Bu yeni konsept tasarım modeli 2009 Şangay otomobil fuarında da tanıtımı yapılmış.

Peugeot’nun düzenlediği tasarım yarışmasına 95 ülkeden 2500 farklı proje ile katılım olmuş ve 27 yaşındaki Kolombiyalı Carlos Arturo Torres Tovar’ın tasarımı birinci seçilmiş.

Peugeot-RD-Concept-2Peugeot-RD-Concept-3

Aracın özellikleri ise geleceği teknolojik araçların kullanılacak yakıt teknolojileri de göz önünde bulundurulmuş. Elektrikli motora sahip olan Peugeot RD panaromik cam sayesinde geniş bir bakış açısı sağlamış.

Peugeot-RD-Concept-Detail-6 Peugeot-RD-Concept-4 Peugeot-RD-Concept-5 Peugeot-RD-Concept-6 Peugeot-RD-Concept-7 Peugeot-RD-Concept-Design-Sketch Peugeot-RD-Concept-Detail-1

Haber Listemize Abone Olun
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )
100'lerce takipçimizin arasına katılmaya ne dersiniz? Takipçilerimiz düzenli olarak sitemizde yayımlanan tasarım, teknolojik gelişmeler ve güncel konuları düzenli olarak e postalarına alıyor.
Spamı sevmiyoruz. E posta adresiz herhangi bir şekilde satılmayacağını veya başka bir yerde paylaşılmayacağını taahhüt ederiz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir