Avustralyalı Gencin Müslüman Oluşunu Anlatan Video

Dün facebook’ta asker arkadaşlarım, eski iş arkadaşlarım ısrarla bir vidoyu paylaşmışlar. Video Avustralyalı bir gencin oluşu ile ilgiliydi. Bu vidoyu 2-3 defa izledim, gerçekten etkileyici ve bir o kadar da eğlenceli bir video. Müslüman olduktan sonra Ebubekir adını almış ve İslam’ı seçerken nelerle karşılaştığını esprili bir şekilde anlatmış ama aslında gerçekler. Diğer dinlere mensup kişilere saygı gösteriyorum fakat İslam dışında bir dinin birçok soruya mantık çerçevesinde cevap verebilmesi imkansız. Tamam kabul ediyorum diğer dinleri araştırmadım ama ben öyle olduğuna inanıyorum. Videonun ilk 5-6 dakikası İslam’ın batı dünyası tarafından nasıl bilindiğini güzel bir şekilde anlatmış Ebubekir arkadaşımız. Ayrıca videoyu izlerken özellikle 11. dakikadan sonrasında dikkatlice dinleyin. Belki sizin aradığınız sorunun cevabı orada gizli olabilir.

Avustralyalı Gencin Müslüman Olma Hikayesi Buyurun Efendim.

Video 15 dakika biraz sabırlı ve alt yazıları hızlı okumanızda fayda var.

 

Bu videoyu izlemeyen kişilerin izlemesini sağlayınız. Düşünceleriniz bizler için önemli. Bunun için yorum kutumuz aşağıda sizi bekliyor.

Haber Listemize Abone Olun
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )
100'lerce takipçimizin arasına katılmaya ne dersiniz? Takipçilerimiz düzenli olarak sitemizde yayımlanan tasarım, teknolojik gelişmeler ve güncel konuları düzenli olarak e postalarına alıyor.
Spamı sevmiyoruz. E posta adresiz herhangi bir şekilde satılmayacağını veya başka bir yerde paylaşılmayacağını taahhüt ederiz.

3 Comments

  1. dilara 22/07/2009
  2. Anonymous 05/04/2009
  3. Anonymous 19/03/2009

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir